Telefon
WhatsApp
Lion'SS CAR

Tüm araçlarımızın ekspertizleri detaylı ve garantili şekilde yapılmıştır. Lion'SS CAR web sitesi üzerinden tüm araçların ekspertiz raporlarına ve araçların detaylı fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

Tüm araçlarımızın km değerleri orijinal ve Lion'SS CAR güvencesi altındadır.

İkinci el araç alımında kredi kullanılabilmektedir. Kredi oranları; araç için verilen kredi miktarı 100.000 TL altı araçlar için %70’ini kredi çekebilirsiniz. 100.000 üzeri araçlar için ise %50 oranında karşılamaktadır.48 ay maksimum olmak üzere kredi kullanılabilmektedir. Kredi kullanımı ile ilgili ayrıntı bilgi için Lion'SS CAR satış danışmanınız ile direk iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz.

Lion'SS CAR İkinci el araç alım satım işlemleri yaklaşık olarak, bir iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Kredi işlemlerine göre süre maksimum 2 iş gününe çıkabilir.

Tabii ki. Lion'SS CAR İkinciel, takas alımında da sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Aracınızı takasa getirdiğiniz zaman, o günün şartları ile tüm değerlendirmeler yapılarak yine güven ve şeffaflık çerçevesinde takas işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz.